Przyjęcia Okolicznościowe

Przyjęcia Okolicznościowe

W Korczewie zorganizujesz nie tylko wesele czy wyjazd firmowy. Tu urządzisz zarówno chrzciny i grill urodzinowy, jak i wyjątkową kolację rodzinną

Ponieważ każda okoliczność zasługuje na inne podejście, mamy cztery wyjątkowe lokalizacje, które różnią się charakterem i maksymalną liczbę gości. Informacji o cenach udzielamy telefonicznie.


Sala różowa Pałacu w Korczewie, na której urządzisz chrzciny, komunię, stypę, weselę, rocznicę ślubu lub urodziny.

Pałac

Na prawdziwie wyjątkowe okoliczności wynająć można sam pałac. Do dyspozycji są sala teatralna na piętrze, dwie sale niebieskie, sala balowa, sala różowa, oranżeria oraz taras. Ponieważ zabytkowe wnętrza są podatne na zniszczenia, korzystanie z nich wymaga szczególnej uwagi od gości. W pałacu urządzamy również mniejsze wesela oraz śluby cywilne.

Maksymalna liczba gości: 100

 


Sala Weselna 

Położona 5 min od Pałacu Sala Weselna jest przygotowana na większe wydarzenia. Budynek posiada klimatyzację, pokój dla pary młodej, scenę, rzutnik, nagłośnienie oraz profesjonalne zaplecze kuchenne. Leży pośród starych, folwarcznych zabudowań i otacza ją ogród. Więcej o Sali dowiecie się z naszej oferty weselnej. 

Maksymalna liczba gości: 300

 


Grill

Tuż obok Sali Weselnej mieści się drewniana wiata z wbudowanym grillem. To świetne miejsce na wydarzenie o luźniejszej atmosferze: okrągłe urodziny, poprawiny czy zjazd członków klubu. Na przyjęcia tutaj organizowane przygotowaliśmy specjalne, grillowe menu.

Maksymalna liczba gości: 100

 


Restauracja w Kuźni Pałacowej

Nasza restauracja to miejsce na małe, kameralne wydarzenia. Przytulne wnętrze Kuźni idealnie sprawdza się na chwile w gronie rodziny lub przyjaciół. Choć restauracja czynna jest wyłącznie w sezonie letnim, przyjęcia okolicznościowe organizujemy cały rok.

 

Maksymalna liczba gości: 26


Nasz zespół doświadczonych kucharek z chęcią przygotuje jedzenie na Wasze wydarzenie. Zapraszamy do przejrzenia naszego menu oraz karty win.

 

 

 


[Not a valid template]