Sala Weselna Pod Arkadami

Sala Weselna Pod Arkadami

Nasza Sala Weselna leży w Korczewie, zaledwie 5 minut od zabytkowego pałacu. Sala powstała specjalnie z myślą o organizacji wesel – dlatego możemy zapewnić gościom wyjątkowo komfortowe warunki. Organizujemy wesela nawet na 300 osób, co oznacza, że jesteśmy największą salą weselną w okolicy.

 


Nasza oferta

Oferujemy klimatyzowaną salę weselną na 300 osób z drewnianym parkietem, profesjonalnym zapleczem kuchennym, pokojem dla młodej pary, sceną i pełnym nagłośnieniem. Przed salą znajduje się ogród, fontanna i duży parking na ogrodzonym terenie. Całość jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z pomocy i doradztwa przy organizacji wesela. Dajemy również możliwość nieodpłatnej sesji fotograficznej na terenie pałacu i parku w Korczewie. 

 


Grill

Tuż obok Sali Weselnej mieści się drewniana wiata z wbudowanym grillem. To świetne miejsce na wydarzenie o luźniejszej atmosferze: okrągłe urodziny, poprawiny czy zjazd członków klubu. Na przyjęcia tutaj organizowane przygotowaliśmy specjalne, grillowe menu.

Maksymalna liczba gości: 100

 


Promocje

Wszystkim, którzy zorganizowali przyjęcie weselne w Pałacu w Korczewie oraz Sali pod Arkadami  udzielamy 10% rabatu na kolejne uroczystości rodzinne jak chrzciny czy komunie.

Na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty oraz promocji odpowie nasza koordynatorka wesel:

Jolanta tel. 500 482 714

W ramach promocji możesz mieć przyjęcie weselne

tańsze aż do 15%

Na wesela organizowane od 1 listopada do 30 kwietnia
udzielamy rabatów w wysokości:
– 5% dla wesel o liczbie gości 110-150 osób,
– 1% rabatu za każde następne 10 osób (do 200 gości)
– 0,5% rabatu za każde następne 10 osób powyżej
200 gości.

Rabat nie obejmuje wesel organizowanych w następujące dni: Boże Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok, Święta Wielkanocne.

Po udanym przyjęciu weselnym, konferencji lub spotkaniu firmowym, Twoi goście mogą odprężyć się w komfortowych pokojach „Kuźni Pałacowej” i jeszcze dłużej rozkoszować się pięknem i niespotykaną atmosferą roztaczającą się w okolicy Pałacu.

[Not a valid template]